Alişan Çakmakoğlu, Alanyaspor maçını yazdı: “Nasıl seviniyorduk?”

0
Beşiktaş - Alanyaspor değerlendirmesi
Beşiktaş - Alanyaspor değerlendirmesi

Haberi Sosyal Medyada Paylaş

Alişan Çakmakoğlu, Süper Lig’İn 7.haftasında Beşiktaş’ın 2-0 üstünlüğü ile tamamlanan Beşiktaş – Alanyaspor mücadelesini değerlendirdi.

NASIL SEVİNİYORDUK? Bir Pazar günü Dolmabahçe’de saat 16:30 maçı. Özlemişim doğrusu. Bir yandan da aklım geçmişteki gündüz maçlarına gitti.

Ne olurdu sanki şu saatleri geriye çekseler diye düşünürken başlama düdüğü ile beraber kendime geldim. Tarihin en kötü başlangıcını yapan Beşiktaş, hoca sorunu, olağanüstü kongre falan derken kendimi boğazlayasım geldi. Beşiktaş çok kötü, bu alenen ortada ancak; hakem Arda Kardeşler veya daha önce buraya gelen diğer hakemler çok kolay kart çıkarıyor, ya da Galatasaray ve Fenerbahçe’ye bu kartlar çıkmıyor.

Alanyaspor’da Efecan, Arda Kardeşlere verdiği tepkiler, el kol hareketlerine rağmen kart görmedi. Aynı Arda kardeşler ilk pozisyonda çatır çatır kartlarını çıkardı Beşiktaş’a. 2. yarının başı sayılabilecek dakikada Burak ile gelen penaltı golü sonrası, pozisyonlarda bulmaya başladı Beşiktaş. Burak’ın sağdan asistine dokunan Diaby ile skor 2-0 olunca, haftalardır dolan taraftarda, oyuncularda, yedek kulübesi de resmen biriken enerji boşalmıştı.

Dorukhan sakatlanarak oyundan çıkarken gelen haberler iyi değildi. Dizinin döndüğü ve sezonu kapattığı söyleniyor. Umarım sadece söylentidir. Milli araya biraz olsun nefes alarak girilecek ama bu nefes şu anlık hayatta tuttu bizi. Yapılacaklar belli. Herhalde seçim sonuçları bekleniyor. Bu arada galibiyeti özlemişiz zira nasıl sevineceğimizi bile unutmuştuk.

Alişan Çakmakoğlu / diyagonal.net

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here