FenerbahçeFutbol

“Anlamsız tartışmalara nokta koymak gerektiği fikrindeyim”

Ali KoçAli Koç
En son transfer haberleri | spor magazin | masa tenisi tahminleri

Haberi Sosyal Medyada Paylaş

Fenerbahçe kulüp başkanı Ali Koç, Anadolu Ajansı muhabirinin sorularını yanıtlayarak, gündeme ilişkin önemli açıklamalarda bulundu.

“Bir takım kimyası oluşturacağız”

Mevcut kadro yapılanmasının oluştuğunu belirten Koç, “Bizi önümüzdeki sezon başarıya taşıyabilecek, dış etkenlerden en az etkilenecek, saha içinde teknik kalitesi yüksek, tecrübenin ve genç yeteneklerin harmanlandığı bir takım kimyası oluşturacağız. Yeni yapılanmamız çerçevesinde aldığımız kararlar, futbol şubemizin önemli pozisyonlarına atayacağımız isimler ve gelecek futbolcu isimleri şu an itibarıyla büyük ölçüde belirlenmiş durumda. Sezon biter bitmez inanarak gerçekleştirdiğimiz bu hamleleri açıklayacağız.”dedi.

“O oyuncu muhtemelen Fenerbahçe’ye gelecektir”

Şartlar dahilinde hedefe gidecek bir kadro oluşturmak istediklerini kaydeden Başkan Koç,”Transferler hakkında kamuoyunu meşgul eden bazı anlamsız tartışmalara da nokta koymak gerektiği fikrindeyim. Bir oyuncuya birçok farklı kulüp talip olabilir, profesyonel futbolcular da mevzuatlara uygun şekilde her takım ile görüşebilir. Ancak eğer bir oyuncuya Fenerbahçe gerçekten talip olursa, o oyuncu muhtemelen Fenerbahçe’ye gelecektir. Bu böyle bilinmelidir.” şeklinde konuştu.

diyagonal.net

Bir cevap yazın