Futbol

Arda Turan’ın transfer sonrası ilk açıklaması

Arda Turan Galatasaray'da

Galatasaray gelecek sezon için ilk transfer hamlesini eski kaptanları Arda Turan ile yaptı. Bugün imzalanan transfer sözleşmesi sonrası Arda Turan, GS TV’ye açıklamalarda bulundu.

“Bir an önce sahaya çıkıp mücadele etme zamanı”

Duygularının çok derin olduğunu söyleyen tecrübeli oyuncu, “Benim için bir an önce sahaya çıkıp mücadele etme zamanı. Sayın Başkan Mustafa Cengiz’e ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ediyorum. Hocama bir şeyler söylemek istiyorum tekrardan bizi kavuşturduğu için. Hem formama hem camiama hem de hocama kavuşacağım için çok mutluyum.” dedi.

“Taraftarı çok özledim”

Taraftarların kendisine inanması istediğini belirten Arda Turan,”En güzel günleri, başarılı günleri tekrardan hem Türkiye’de hem de Avrupa’da yaşamak dileğiyle. Taraftarı çok özledim. Onlarla kavuşacağım günü bekliyorum. İnşallah en kısa zamanda görüşürüz. Florya’daki birçok personelle uzun süreler dostluğumuz, arkadaşlığımız devam etti. Tekrardan çalışma arkadaşı olmak bizim için çok iyi olacak. Zamanında benim ismimi çocuklarına koymuşlardı. Şimdi yeni Ardalarla beraber orada oynama zamanı.” ifadelerini kullandı.

diyagonal.net

Yorum Yaz

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

To Top