FenerbahçeFutbol

“Bireysel hatalar yapan bir takımız, bunu kabul etmeliyiz”

Tahir KarapınarTahir Karapınar
En son transfer haberleri | spor magazin | masa tenisi tahminleri

Haberi Sosyal Medyada Paylaş

Fenerbahçe teknik direktörü Tahir Karapınar, 3-2 kazandıkları Malatyaspor maçının ardından maça ilişkin açıklamalarda bulundu.

“Genç oyuncularımızı üniversite sınavına gönderdik”

Takımın mücadeleyi bırakmadığını belirten Karapınar, “Gerçekten zor maç oldu, kolay olmasını bekliyorduk.  Değiştirdiğimiz oyunculardan da sıkıntı yaşıyoruz. Jailson’u çıkartınca kısaldık. Bireysel hatalar yapan bir takımız. Bunu kabul etmeliyiz. Yaratıcılık konusunda sıkıntılarımız var. Ayrıca çok eksiğimiz var,  Falette’i kaybettik. Mehmet Ekici’yi kaybettik. Genç oyuncularımızı bugün üniversite sınavına gönderdik.” dedi.

“Ben Emre’nin oynamasını istiyorum”

Türkiye’de Emre Belözoğlu gibi oyuncuların zor yetiştiğini belirten Tahir Karapınar, “Hem karakter, hem yetenek bakımından. Emre çok büyük bir karakter. Volkan da çok büyük bir karakter. Yetenekli oyuncunun isterse yaşı 40 olsun, oyunun kaderi değiştirir. Ben Emre’nin oynamasını istiyorum. Ancak işleri çok yoğun. Bütün sorumluluğu aldığı için. Bizimle çok çalışamıyor, çok uyuyamıyor. Fenerbahçe’de gelecek senenin planlamalarını yapıyor.” ifadelerini kullandı.

diyagonal.net

 

 

 

Bir cevap yazın