Çaykur Rizespor, Vedat Muriqi’nin bonservisini açıkladı!

Vedat Muriqi Transfer Haberleri - www.diyagonal.net

Haberi Sosyal Medyada Paylaş

Çaykur Rizespor, transfer süreci arap saçına dönen Vedat Muriqi’den kazanılacak bonservis bedelini açıkladı. Dün flaş bir hamleyle kadrosuna Vedat Muriqi’yi katan Fenerbahçe’nin, bu transfere ne kadar bonservis ödeyeceği merak ediliyordu.

Çaykur Rizespor Başkanı Hasan Kartal çok konuşulan transferin perde arkasında yaşananlar hakkında önemli açıklamalarda bulundu. TRT Spor’a konuşan Başkan Kartal, Vedat Muriqi’nin Fenerbahçe’ye transferinden ne kadar kazanacaklarını da açıkladı.

“TOPLAMDA 6 MİLYON EURO’YU BULACAK”

“Vedat Muriqi’yi 500 bin euroya transfer etmiştik. Fenerbahçe’den bonservis için 3,5 milyon civarı para ve üzerine oyuncu alacak. Toplamda 5 milyon euronun üzerinde olacak. Biz Vedat için en iyisini istedik ve en iyisi de bu oldu. Takasta kullanılacak futbolcular değişken olabilir. Teknik heyetimiz bu oyuncularla ilgili kararını verecek. Abdurrahim Albayrak ile Vedat Muriqi hakkında hiç görüşmedim. Ben Vedat ile görüştüm ve Fenerbahçe’nin teklifinin bize yakın olduğunu söyledim. Vedat, “İlla ben Galatasaray’ı istiyorum” havasında değildi.”

diyagonal.net

Haberi Sosyal Medyada Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir