Spor Magazin

FIFA hakemi fuhuş partisinde yakalandı | Spor Magazin

Spor Magazin haberleriSpor Magazin haberleri
En son transfer haberleri | spor magazin | masa tenisi tahminleri

Haberi Sosyal Medyada Paylaş

FIFA kokartlı hakem Slavko Vincic, Bosna-Hersek’te bir fuhuş partisinde yakalandı.  Partideyüksek gramajda kokain ve yasa dışı silahlar ele geçirdi.

UEFA Şampiyonlar Ligi’nde de maç yönetmiş olan FIFA kokartlı Sloven hakem Slavko Vinci, Bosna Hersek polisi tarafından yasadışı olan bir partide yakalandı ve gözaltına alındı.

AS’ta yer alan habere göre; Bosna Hersek’in Sırp kantonunda yer alan Bijeljina şehrindeki bir daireye ihbar üzerine baskın düzenlendi. Polis, baskın esnasında FIFA kokartlı hakem Slavko Vincic ile birlikte toplam 26 erkek, 9 hayat kadını, evin içerisinde gizlenmiş birçok yasa dışı silah ve yüksek gramajda kokain buldu ve ev koydu.

Bosna polisi, toplam 35 kişiyi gözaltına aldı ve haklarında işlem yaptı.

Partiyi organize ettiği ve fuhuşa aracılık ettiği söylenen, yanında 3 kadınla birlikte Drina Nehri’ni yasa dışı yollardan aşmaya çalışırken yakalanan ve Tijana Maksimoviç ismiyle bilinen Tijana Afjon isimli kadın da gözaltında.

Tijana Ajfon’un kandırıp zorla getirdiği Sırp kızlarını bu tip partilerde kullanması sebebiyle uzun süredir Sırp polisi tarafından arandığının haberde altı çizildi.

diyagonalnet

 

Bir cevap yazın