Futbol

Koronavirüse yakalanan hakemden sevindirici haber

Türkiye Futbol Federasyonu HakemTürkiye Futbol Federasyonu Hakem
En son transfer haberleri | spor magazin | masa tenisi tahminleri

Haberi Sosyal Medyada Paylaş

Geçtiğimiz günlerde, MHK Başkanı Zekeriya Alp, 2 hakemin virüse yakalandığını duyurmuştu. Bugün ise MHK’nin Zonguldak temsilciliğinden, virüse yakalanan Zonguldak hakemi için sevindirici bir açıklama geldi.

Zonguldak temsilciliğinden yapılan açıklama şu şekilde:

”Bülent Ecevit Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde Corona Virüs Tedavisi görmekte olan değerli Hakemimiz Eren Ferhat Çelik’in bugün taburcu olduğunu büyük bir sevinçle camiamızla paylaşırız. Sevgili Hakemimizin sağlık durumu gayet iyidir. Evinde 14 günlük kontrolü devam edecektir…

“YANIMIZDA OLAN HERKESE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ”

BEÜ Tıp Fakültesi Hastanesi Çalışanlarına (Temizlik görevlisinden Memuruna, hemşiresinden Doktoruna), BEÜ Rektörü Prof. Dr. Mustafa Çufalı’ya, BEÜ Tıp Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Murat Can’a, BEÜ Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Prof. Dr. Şenay Özdolap’a, Bu süreçte her daim yanımızda olan MHK Başkanımız Zekeriya Alp ve TFFHGD Genel Başkanımız Dr. Abdurrahman Arıcı başta olmak üzere, Türkiye’nin dört bir yanında dualarını esirgemeyen Hakem Camiasının tüm fertlerine, Spor dünyasının tüm paydaşlarına, teşekkürü bir borç biliriz.

diyagonalnet

Bir cevap yazın