Fenerbahçe

Max Kruse’nin Koronavirüs testindeki son durum ne?

Max Kruse, Koronavirüs'e yakalandı

Fenerbahçe futbol takımında dün gerçekleştirilen Koronavirüs kontrollerinde, Max Kruse’de virüse dair bulgulara rastlandığı belirtildi.

Fenerbahçe futbol takımında dün gerçekleştirilen Koronavirüs kontrollerinde, Max Kruse’de virüs bulgularına rastlandığı belirtildi.

Fenerbahçe futbol takımına dün Can Bartu Tesisleri’nde, Koronavirüs testleri gerçekleştirildi. İlk sonuçlarda bir futbolcu ve sağlık çalışanında virüse dair bulgulara rastlandığı açıklandı.

Max Kruse için test sonuçları bekleniyor

Bu futbolcunun Max Kruse olduğu iddia edildi. Ajansspor’un özel haber olarak okuyucularıyla paylaştığı haberde, Max Kruse’nin ilk testlerinin pozitif çıktığı belirtilirken, oyuncuya 2.testin yapılarak Sağlık Bakanlığı’ndan gelecek sonucun beklendiği ifade edildi.

Max Kruse Son Dakika

Max Kruse Son Dakika

Max Kruse, Koronavirüs ile ilgili Alman basınına yaptığı açıklamada, “Her zaman olumlu düşünmeliyiz ama bu ilacın panzehirinin bulunamıyor olması aptalca. Eminim ki koronavirüsle savaşta hayatta kalacağız.” diyen ve kendi beslenme düzeniyle ilgili görüşlerini söyleyen Kruse, “Bütün gün evde kalırken dikkatli olmak zorundasınız. Yemek yemeden durmak çok zor. Hiçbir zaman beslenme planım olmadı ama mümkün olduğunca sağlıklı beslenmeye çalışıyorum. Doğru olanı yapmak zorundayım.” ifadelerini kullanmıştı.

diyagonal.net

Yorum Yaz

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

To Top