Dünyadan Futbol

Ryan Babel saçını neden farklı renklere boyadığını İngilizler’e açıkladı

Ryan Babel saçını neden farklı renklere boyuyor

Ryan Babel eski kulübü Liverpool’un resmi web sitesine özel açıklamalarda bulundu. Ryan Babel, kendisi hakkında merak edilenlere de açıklık getirdi.

Ryan Babel eski kulübü Liverpool’un resmi web sitesine özel açıklamalarda bulundu. Günlük yaşantısından geçmişine kadar pek çok konuya dair konuşan Hollandalı’nın açıklamalarından öne çıkanlar haberimizde.

Ryan Babel daha önce formasını giydiği Liverpool’un resmi web sitesine özel bir röportaj verdi. Kendisi hakkında merak edilenlere de açıklık getiren Babel’in açıklamalarından öne çıkanlar ise şu şekilde:

“Futbol garip bir hayat sunuyor”

“Futbolda hiç iyi arkadaşım yok. Nerede oynadıysam, orada birileriyle anlaşmaya çalışıyorum. Kariyerim boyunca harika oyuncularla oynadım ancak futbol garip bir hayat sunuyor. Bugün bir takımda birileriyle arkadaşlık kuruyorsun, ertesi gün tamamen başka bir ülkeye transfer oluyorsun ve onu bir daha görmüyorsun. Bana da böyle oldu.”

Ryan Babel'in Galatasaray performansı

Ryan Babel’in Galatasaray performansı

Ryan Babel saçını neden farklı renklere boyuyor?

“Saçlarımda bir renkte sabit kaldım son dönemde, o da pembe. Bir sezon önce kırmızıydı. Markalaşma açısından bilerek bir renk seçiyorum her sezon, daha tanınabilir olmak için. Her hafta başka renge boyamıyorum saçlarımı.”

diyagonal.net

Yorum Yaz

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

To Top