Spor Magazin

Yıldız futbolcuların eşleri mahkemelik oluyor

Jamie Vardy ve Wayne Rooney

İngiliz futbolcular Wayne Rooney‘nin eşi Coleen Rooney  ve Jamie Vardy‘nin eşi Rebekah Vardy arasında İnstagram gerginliği hala yaşanmaya devam ediyor.

Wayne Rooney’nin eşi Coleen Rooney, 2019 yılının sonlarında Instagram’dan yaptığı bazı özel paylaşımların Jamie Vardy’nin eşi Rebekah Vardy’nin İngiliz Basınına sızdırdığı iddia edilmişti.

Coleen Rooney

“Söz konusu hesap, Rebekah Vardy’e ait”

Coleen Rooney o olayın yaşandığı dönemde şu açıklamaları yapmıştı: “Birkaç yıldır kişisel Instagram hesabımı takip eden, güvendiğim bir kişiye açık özel paylaşımlarımı ve hikayelerimi daimi olarak The Sun gazetesine sızdırıyordu. İznim ve bilgim dışında söz konusu gazeteye ben, arkadaşlarım ve ailem hakkında pek çok bilgi verildi.  En nihayetinde paylaşımlarımı kimin sızdırdığını öğrendim. Sadece bir kişi tarafından görüntülenen orijinal hikayelerimin tamamının ekran görüntüsünü alıp kaydettim. Söz konusu hesap, Rebekah Vardy’e ait”

Jamie Vardy's wife

“Senin hikayelerini satarak ne kazanabilirim ?”

Rebekah Vardy’nin cevabı ise bu şekilde olmuştu.”Coleen, sana telefonda da söylemiştim. Şayet böyle düşünüyorsan keşke beni arasaydın. Pek çok gazeteci talep etmesine rağmen bugüne dek senin hakkında asla konuşmadım. Eğer konuştuğumu düşünüyorsan bunu bana söyleyebilirdin ve ben de bunun sona erip ermediğini görmek için şifremi değiştirebilirdim. Komiklik yapmıyorum ve paraya da ihtiyacım yok. Zaten senin hikayelerini satarak ne kazanabilirim ?”

Bu açıklamalardan aylar sonra, Jamie Vardy’nin eşi Rebekah Vardy’nin, Coleen Rooney hakkında iftira davası açtı.

diyagonal.net

Yorum Yaz

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

To Top