Dilara Şahin: “Hakemler de hata yapabilir dedikçe…”

0
Fenerbahçe - Antalyaspor foto galeri
Fenerbahçe - Antalyaspor foto galeri

Haberi Sosyal Medyada Paylaş

Dilara Şahin, Süper Lig’in 7.haftasında oynanan Fenerbahçe – Antalyaspor mücadelesini diyagonal.net okurları için değerlendirdi.

Kadıköy’deki performansının daha iyi olduğunu bildiğimiz Fenerbahçe, bugün ne kadar çok şut çekse de bir türlü gol bulamadı.

Bugün ki mağlubiyetin tek sebebi yanlış kadro, yanlış degişiklikler diyebilirim, daha önce puan aldığı için bu hataların üzerinde durmayan Sarı – Lacivertliler bugün liderlik yolunda milli aradan önce ağır bir yara aldı.

Ersun hocanın Jailson ısrarını hala anlayabilmiş değilim, kendi mevkiisinde iyi performans veren Jailson’u stoper olarak çıkarmak oyuncuyu taraftarın önüne atmaktan başka bir şey değil, bu adam burada yapamıyor kör olsa görürdü, ilk haftalarda stoperlerin sakattı diye oynattın tamam, hala neden devam ediyorsun, oyuncunun kapasitesi ortada şapkadan tavşan çıkaramazsın! Bu mağlubiyet sana yazar hocam.

“HAKEMLER DE HATA YAPABİLİR DEDİKÇE…”

Hakemler de insan hata yapabilir dedikçe daha da artniyetli daha da akıl almaz hatalar yapıyorlar… Bugün Yaşar Kemal Uğurlu’nun verdiği kararlar inanılmazdı. Antalyasporlu Diego’nun eline çarpan topa hakem eli kapalı dedi, itirazlar sonucu VAR’a gitti ama orada da karar değişmedi.

Ceza sahası içerisinde bariz el pozisyonunu hakem görmedi diyelim;  VAR hakemleri neden uyarmıyor, en azından git izle pozisyonu bile diyemiyorsunuz yazıp çizip izletiyorsunuz yazıklar olsun!

Penaltı beklenen pozisyonun dışında Fenerbahçe’nin lehine de aleyhine de birçok sarı kartlık pozisyonu da es geçen hakem bugün orta yolu bulayım, ona da vermeyeyim buna da vermeyeyim derken bugün maçın kaderini degiştirdi.

Dilara Şahin / diyagonal.net

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here