E-Dergi

Diyagonal E-Dergi’nin 2.sayısı yayında | Spor Dergisi

Diyagonal E-Dergi'nin 2.sayısı yayında!

Diyagonal E-Dergi 2.sayısında  birbirinden değerli konukları ve dopdolu içeriği ile sizlerle. Diyagonal E-Dergi‘nin tüm içerikleri burada.

Diyagonal E-Dergi | Ücretsiz spor dergisi oku

Diyagonal E-Dergi’nin 2.sayısını 29 Haziran 2020 itibarıyla siz değerli okurlarımızın beğenisine sunmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Bu sayıda sizlerle olacak bazı konuklarımız;

Olcay Şahan, Cenk İldem, Selim Kaya, Burcu Çetinkaya, Melisa Korkmaz, Yağmur Mislina Kılıç, Funda Alkayış, Jannet Rudakova, Recep Gül, Esra Şencebe, Wildoff ve çok daha fazlası 2.sayımızda.

Diyagonal E-Dergi 2.sayısına aşağıdaki Flipbook bağlantısının yanı sıra PDF indirme linkinden ulaşabilirsiniz.

Diyagonal E-Dergi 2.sayı | Ücretsiz Spor Dergisi Tıkla İndir

NOT: Dergiyi çift sayfa olarak görmek isteyen takipçilerimiz, cihazlarını yana yatırarak çift sayfa görünümüne geçiş yapabilirler. Apple kullanıcıları ise ‘Full ekrana geç’ yazısına tıklayarak yine aynı görünüme sahip olabilirler. Yorumlarınızı aşağıdaki ‘Yorum yaz’ kısmından bekliyor olacağız…

Diyagonal E-Dergi nedir?

Diyagonal‘in yeni projesi, ‘Diyagonal E-Dergi’ 29 Mayıs 2020 itibariyle yayın hayatına başladı. İlk sayısı büyük beğeni toplayan Diyagonal E-Dergi gelecek sayılarda da ilk gün ki heyecanını sürdürmeyi hedefliyor.

Yorum Yaz

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

To Top